wtorek, 30 lipca 2013

Druga notka .. a w niej : Sample City


Witam Was Serdecznie!

Dzisiaj chciałam pochwalić się tym, że dostałam się na Sample City do testowania gazety "GLAMOUR", otrzymałam już przesyłkę i nie mogę doczekać się aby już ją przejrzeć i później wyrazić swoją opinię na jej temat . A oto fotka gazetek:


Bardzo się cieszę, ponieważ dopiero kilkanaście dni temu dołączyłam do Sample City i już udało mi się zakwalifikować do testowania :)  mam nadzieję, że moja współpraca z tym portalem będzie bardzo owocna i że będę miała częściej okazję do testowania i zarazem opiniowania produktów.

Dzisiaj chciałam wyrazić swoją opinię na temat produktów Ziaja Mamma Mia dla kobiet w ciąży.
Próbki otrzymałam będąc u ginekologa w zestawie dla kobiet w ciąży w którym znajdowała się również gazeta i ulotki. Jednak mam coś problem z wgraniem fotek .. nie wiem dlaczego ale układają się bokiem i nie mogę ich zmienić dlatego postaram się napisać posta o nich już jutro :)

Na koniec chciałam się również pochwalić że udało mi się wygrać tusz do rzęs dla mnie i dla mamy w konkursie na Facebooku organizowanym przez Avon :
 
Jak widać jest to jakaś nowość która w ogóle nie przypomina tuszu do rzęs dlatego cieszę się podwójnie, że będę mogła to wypróbować :))
 
Miłego dnia :) Owocnego w paczuszki z próbeczkami i gadżetami :)
 
 
 
 
 
 
 

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :)
Postaram się również odwiedzić Twojego bloga :)
Pozdrawiam i zapraszam ponownie :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...